Firma Produkcyjno-Handlowa „POL-MET” rozpoczęła działalność gospodarczą w marcu 1981r. W początkowym okresie działalności firma wykonywała tylko wyroby dla potrzeb budownictwa, ogrodnictwa, rolnictwa i ślusarstwa. Począwszy od roku 1990 działalność firmy została poszerzona o działalność handlową i do chwili obecnej firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową.

Działalność produkcyjno-handlowa do roku 1997 była prowadzona w dzierżawionych obiektach w Myślenicach. W roku 1998 firma zakupiła w Krzywaczce działki oraz budynek mieszkalny do adaptacji na biura . Również w tym roku rozpoczęła nową inwestycję, tj. budowę obiektu produkcyjnego. W 1999r. obiekty zostały oddane do użytku i rozpoczęto produkcję wyrobów metalowych zwiększając przeszło 2-krotnie zatrudnienie, a ponieważ obiekt ten był projektowany pod potrzeby zatrudnienia osób niepełnosprawnych to w kwietniu 2000r. firma uzyskała status Zakładu Pracy Chronionej.

W listopadzie 2000r. poszerzono produkcję o łopaty alpejskie z przeznaczeniem na eksport do Francji i Czech. Po dzień dzisiejszy firma dostarcza narzędzia na rynek krajowy oraz międzynarodowy, między innymi do Czech, Niemiec, Szwecji, Rumunii oraz Włoch.

W 2015 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o koziołki robocze różnego typu. Nasze produkty wykonujemy z wielką starannością, dbając o każdy szczegół. W trosce o wysoką jakość naszych produktów używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Drewno przeznaczone na koziołki od początku obrabiamy sami, na własnym tartaku, i maszynach wyspecjalizowanych w tym celu. Dzięki temu jesteśmy liderami na rynku krajowym i zagranicznym. Oferujemy bardzo wysoką jakość produktów, szybki termin realizacji, oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.


Copyright © POL-MET 2017